Yeni Teknolojiler ve Bulut ile işinizi büyütün


Etkinliğe buradan kayıt olun!

Kaydınızı tamamladıktan sonra, bir onay maili alacaksınız. Herhangi bir sorun yaşarsanız, jess.dolkar@limoncloud-events.com ile iletişime geçebilirsiniz.

9:00 - Kayıt & Giriş 

9:15 - LimonCloud Açılış Konuşması 

9:35 - AWS Ülke Yöneticisi Açılış Konuşması 

9:45 - Kahvaltı ve Kahve Molası 

10:00 - Keynote Konuşmacı 

10:30 - Müşteri Paneli 

11:00 - Networking 

12:00 - Kapanış

Bu etkinliğe kaydolarak iletişim bilgilerimin etkinliğin sponsoru olan LimonCloud ile paylaşılmasını ve ürünler hakkında haberler, etkinlik duyuruları ve bilgiler içeren e-postalar yoluyla bana ulaşmalarına izin vermiş oluyorum.

Onların gizlilik politikası bu linkten incelenebilir.

Etkinlik, Entourage BD Ltd. ajansı tarafından düzenlenmektedir ve gizlilik politikamıza buradan erişebilirsiniz.

Etkinlikle ilgili tüm detayları e-posta yoluyla ileteceğiz. Eğer e-posta iletişimi için sağladığınız adrese erişim sağlayamazsak veya etkinlikle ilgili sizinle iletişim kurmamız gerekiyorsa, mobil numaranızı isteyebiliriz. Etkinlik sonrasında elde edilen sonuçları paylaşmak, geri bildirim almak, öneriler toplamak, kendimizi tanıtmak veya ilgi duyduğunuz takdirde sizi bir sonraki etkinliğimize davet etmek amacıyla e-posta veya telefon aracılığıyla sizinle iletişim kurabiliriz.

Bulut teknolojilerinin heyecan verici dünyasına hoş geldiniz! Bu özel etkinlikte, Amazon Web Services'in (AWS) sunduğu yenilikçi çözümlerle tanışmaya ve geleceğin teknolojilerini keşfetmeye hazır olun. AWS; felaket kurtarma, Kubernetes çözümleri, yedekleme, maliyet optimizasyonu ve ölçeklenebilirlik gibi konularda iş dünyasına sınırsız fırsatlar sunuyor.

Felaket kurtarma mekanizmaları sayesinde verilerinizi her an güvende tutabilir ve kesintisiz hizmet alabilirsiniz. Amazon Elastic Kubernetes servisleri ile, küme yönetimini AWS altyapısı üzerinde sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirken otomatik Kubernetes uygulama ölçeklendirmesiyle maliyetler azaltılabilir.

Yedekleme seçenekleri, verilerinizi kaybetme riskini minimize ederek size iş sürekliliğinizi sağlar. Öte yandan, AWS'in maliyet optimizasyon araçlarıyla bütçenizi en verimli şekilde yönetip gereksiz harcamaları azaltmanız mümkündür. Bununla birlikte, AWS’in ölçeklenebilir altyapı sayesinde iş ihtiyaçlarınız büyüdükçe kolayca ayak uydurabilir ve işletme performansınızı artırabilirsiniz.

Bu etkinlikte, bulut teknolojilerinin gücünü yakından deneyimleyecek, sektör liderlerinin deneyimlerini dinleyecek ve en iyi uygulamaları öğreneceksiniz. Hep birlikte, dijital dönüşümün ve inovasyonun vazgeçilmezi olan bulutun sınırsız potansiyelini keşfedeceğiz. 

Kayıt Ol

Neler Konuşacağız

Ajanda

Adres

Konuşmacılar


27 Eylül 2023

09:00 – 12:00


27 Eylül 2023 

09:00 – 12:00

Hakkı İbrahim ÜNYELİ

Kurucu & CEO

LimonCloud

Maliyet Optimizasyonu

Yönetilen Kubernetes Servisleri

Felaket 
Kurtarma

Çırağan Sarayı

Yıldız, Çırağan Cd. No:32, 34349 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye

Çırağan Sarayı

Yıldız, Çırağan Cd. No:32, 34349 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye

Kayıt Ol

Burak Aydın

Ülke Yöneticisi

Amazon Web Servisleri

Ebru Baybalı

Kıdemli Bölge Yöneticisi

Amazon Web Servisleri

Çırağan Sarayı

Yıldız, Çırağan Cd. No:32, 34349 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye